Aktivní relax i wellness v Krkonoších - Gendorf Hotel Vrchlabí - OFICIÁLNÍ WEB

Aktivní relax i wellness v Krkonoších


28.6.2023

Výlety pěšky i na kole, lanovkou až k rozhledně, sauny i bazén a vířivka. K tomu klid, výborné jídlo, příroda Krkonoš – to vše na vás čeká u nás ve Vrchlabí. Přijeďte si odpočinout na hory! Je jen na Vás zda aktivně na kolech, nebo odpočinkem v našem spa & wellness.


Aktivní relax i wellness v Krkonoších

Výlety pěšky i na kole, lanovkou až k rozhledně, sauny i bazén a vířivka. K tomu klid, výborné jídlo, příroda Krkonoš – to vše na vás čeká u nás ve Vrchlabí. Přijeďte si odpočinout na hory! Je jen na Vás zda aktivně nebo odpočinkem v našem wellness.

Cena zahrnuje:

⇒ ubytování na 4 dny/3 noci

⇒ snídaně formou bufetu/švédské stoly

⇒ 60 minut v moderním saunovém světě

⇒ masáž dle výběru na 50 minut 

⇒ zapůjčení nordic walking holí pro 2 osoby + tipy na výlet

 

Součástí našeho hotelu je i plně vybavená fitness zóna a restaurace s letní terasou a dětským koutkem. A přímo na recepci hotelu si můžete například objednat koš na piknik nebo zapůjčit paddleboard, který využijete jak na rybníku Vejsplachy přímo ve Vrchlabí nebo ve Špindlerově mlýně na Labské přehradě. 

 

 

Cena pro 2 osoby na 3 noci: 5.840,- Kč

Běžná cena 7.250,- Kč

 

Cena při prodloužení pobytu:
750 Kč osoba/noc včetně snídaně

Rezervace možná přes FKSP - v rezervační systému vyberte termín pobytu, který Vám nejlépe vyhovuje. Proveďte rezervaci pobytu přímo na webu nebo e-mailem. Do poznámky uveďte fakturační údaje Vašeho zaměstnavatele a že žádate o čerpání z FKSP. Po dokončení objednávky vám zašleme fakturu se všemi vámi poskytnutými údaji a vy ji předáte svému zaměstnavateli. Jakmile váš zaměstnavatel částku uhradí, pobyt budeme závazně rezervovat.

Pobyt nelze hradit poukázkami SODEXO a podobnými kupóny ani uplatňovat jinou formu slevy od smluvních věrnostních programů. Cena neobsahuje městský poplatek 15,-Kč/os/noc. 

Wellness hotel Gendorf 

Wellness hotel v Krkonoších s nejšiřší nabídkou ubytování a služeb ve Vrchlabí a okolí. U nás si dopřejete pohodlné ubytování se snídaní, výborné jídlo v restauraci s letní zelenou terasou přímo u hotelu, moderní wellness se saunovým světem a širokou nabídku aktivit k zapůjčení, včetně zajištění elektrokol, koloběžek nebo paddleboardu.

Pokoje jsou vybaveny:

⇒ vlastní koupelnou s umyvadlem, WC, sprchou nebo vanou

⇒ televizním přijímačem s českými i zahraničními programy

⇒ kabelovou datovou přípojkou i bezdrátovým připojením k internetu

⇒ telefonem, bezpečnostní schránkou, na přání chladničkou

⇒ kvalitními matracemi pro váš spokojený spánek

 

Natura Herbal Spa & Wellness

 

Užijte si relax v saunovém světě, dopřejte si některou ze skvělých relaxačních masáží, koupelí nebo zábalů. A nebo si přijďte s námi zacvičit jógu, bosu, pilates či protáhnout tělo do nově vybaveného kardio fitness.

Odpočívejte a relaxujte v našem nově rozšířeném moderním wellness, kde Vám je k dispozici: 

⇒ velká finská sauna, voňavá bylinná sauna, solná sauna, parní sauna, infrasauna, kneippův chodník, vnitřní a venkovní odpočívárna, ochlazovací bazének i vědro odvahy

⇒ privat wellness s vlastní saunou, vířivkou a ochlazovacím bazénkem s možností objednání sektu s jahodami

⇒ vybranné procedury jako je bylinná parní lázeň, kolagenárium, lymfoven, vacupress, rašelinové zábaly...

⇒ masáže Krkonošskými bylinnými měšci

⇒ koupele složené z bylin Krkonoš