Jarní wellness víkend na horách! - Gendorf Hotel Vrchlabí - OFICIÁLNÍ WEB

Jarní wellness víkend na horách!


21.3.2023

Víte, jaké oddobí je v Krkonoších to nejkrásnější? JARO! Krkonoše jsou ještě pokryty sněhem a dole u nás ve Vrchlabí všechno kvete, tak si to pojďte užít za speciální cenu!


Jarní wellness víkend na horách!

Přijeďte k nám zakusit jarní horské sluníčko! Na Krkonoších je ještě sníh a u nás ve Vrchlabí už to kvete, každý si tak najde to své. A my vám k tomu přidáme ještě relax v našem novém wellness. Večery na horách jsou totiž stále ještě chladné, takže bylinková nebo solná sauna dozajista příjde vhod! A když příjde jarní deštík, schováte se v u nás v kavárně.


Balíček obsahuje:

> ubytování pro dvě osoby na 3 dny ( 2 noci/ 3 dny

> bohatá snídaně formou bufetu pro každou osobu

> 1 x vstup do saunového světa pro každou osobu 

> parkování zdarma

> wi-fi zdarma

> 10 % sleva do restaurace Mincovna, Natura Herbal Spa a kavárny U Zvonu 

Rádi vám poradíme s tipy na výlety nebo kam vyrazit na lahodný oběd. Zároveň u nás máte možnost zapůjčit koloběžky, kola či nordic walking hole. 

 

 

Těšíme se na vás! 

Tým Wellness hotelu Gendorf

CENA BALÍČKU: 4.250,- Kč

Rezervace možná přes FKSP

Na webu hotelu Gendorf vyberte termín pobytu, který Vám nejlépe vyhovuje. Proveďte rezervaci pobytu přímo na webu nebo e-mailem. Do poznámky uveďte fakturační údaje Vašeho zaměstnavatele a že žádate o čerpání z FKSP. Po dokončení objednávky vám zašleme fakturu se všemi vámi poskytnutými údaji a vy ji předáte svému zaměstnavateli. Jakmile váš zaměstnavatel částku uhradí, pobyt budeme závazně rezervovat.

Pobyt nelze hradit poukázkami SODEXO a podobnými kupóny ani uplatňovat jinou formu slevy od smluvních věrnostních programů.
Cena neobsahuje městský poplatek 15,-Kč/os/noc.