Relax v Krkonoších na dvě noci za 3 390,- Kč (původní cena 4 460,- Kč) - Gendorf Hotel Vrchlabí - OFICIÁLNÍ WEB

Relax v Krkonoších na dvě noci za 3 390,- Kč (původní cena 4 460,- Kč)


7.6.2019


Relax v Krkonoších na dvě noci za 3 390,- Kč (původní cena 4 460,- Kč)

Zvolnit tempo a nasát pohodovou atmosféru... Využijte balíček Relax a přijeďte k nám do Krkonoš. Balíček zahrnuje ubytování se snídaní pro dvě osoby na 3 dny a 2 noci, privátní wellness a další...


Platnost nabídky: 1.3.-15.12.2020

Cena pro dvě osoby na dvě noci se snídaní: 3 390,- Kč

 

Připravili jsme pro Vás ty nejoblíbenější služby našich hostů. Nejdříve Vás ubytujeme ve tříhvězdičkovém hotelu Gendorf přímo v centru Vrchlabí. Můžete si vybrat pokoj směrem do města s výhledem na Kněžický vrch a mít tak stále přehled o centru dění. Nebo se večer nechat kolébat šuměním řeky Labe, která protéká přímo za hotelem. Ráno pro Vás bude připravena snídaně v salonku restaurace s výběrem studeného i teplého jídla a pití. Na objednání poskytujeme i bezlepkovou variantu. 

Z hotelu je to kousek na náměstí a co by kamenem dohodil do zámeckého parku, kde se dá projít kolem rybníčku, obdivovat zámek či Augustiniánský klášter. Pokud projdete parkem narazíte i na KRTKA, což je moderní stavba Krkonošského environmentálního vzdělávacího centra. Za návštěvu stojí i Krkonošské muzeum a naproti němu kostel na nově zrekonstruovaném Náměstí Míru. Procházku můžete zakončit v Kavárně U Zvonu, kde na Vás bude čekat lahodná čerstvá káva a domácí pečený dezert. 

Nebo se můžete vydat do vzdálenějšího okolí navštívit například města Špindlerův Mlýn nebo Jánské lázně, kde se mimo jiné nachází oblíbená Stezka korunami stromů. Večer pak v soukromí zrelaxujete ve whirpoolu nebo sauně našeho wellness centra.

 

V ceně pobytového balíčku:

Ubytování pro dvě osoby na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji v Hotelu Gendorf***
2x snídaně formou bufetu pro dvě osoby
1x lahodná káva a dezert dle nabídky pro dva
1x privátní vstup do wellness na 60 minut pro dva
10% sleva do restaurace Mincovna a Kavárny U Zvonu
10% sleva na další služby wellness
Parkování zdarma
Wi- Fi zdarma

 

Možnost prodloužení pobytu:

Příplatek 700 Kč/osoba/ noc se snídaní


Nevyhovuje Vám tato nabídka? Pokračujte dál výběrem z našich dalších...